درباره ما

گروه تولیدی و بازرگاني بهبود اندیشان آرنیکا توس با رويکرد بهبود کیفیت محصولات صنعت کیک، کلوچه، بيسکويت و شیرینی در سال 1394، در مشهد تاسیس گردید.
همکاری با تامین کنندگان برتر دنیا، ارائه محصولات با کیفیت، تعامل مناسب با مشتریان داخلی و خارجی، تبادل دانش فنی و نوآوری در محصولات از همان ابتدا سرلوحه ی اهداف سازمانی قرار گرفت.
با تلاش بی وقفه بخش تحقیق و توسعه ی شرکت، طيف گسترده اي از بهبود دهنده هاي کاربردی در صنف و صنعت کيک، کلوچه، بيسکويت و شيريني تولید و به بازار ارائه گرديد، همچنین با بهره گيري از ويژگي-هاي عملکردي امولسيفايرها، این شرکت موفق به ثبت اختراع و دریافت تاییدیه علمی و نوآوری جهت ژل امولیسیفایرهای توليدي خود از پژوهشکده علوم و صنایع غذایی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ایران و در پي آن مفتخر به دریافت مجوز دانش بنياني از معاونت نهاد رياست جمهوري گردید.
از دیگر دستاوردهای مجموعه می توان به جلب اعتماد شرکت اسپانیایی Muralia –بخش سرمایه گذار شرکت ما در Holdfood SL - در سال 1398 و تولد شرکت آرنیکا مورالیا اشاره نمود. امید است شراکت تجاری  با مجموعه ای پیشرو و سابقه ای قریب به نیم قرن در زمینه تولید محصولات امولسیفایری و بهره گیری از پشتیبانی فنی  آن گامی موثر جهت ارتقای هر چه بیشتر کیفی محصولات و نیز اعتلاي توليد ملي باشد.
لبخند رضایت و سلامت مصرف کننده ی داخلی و ارائه محصولاتی شایسته ی نام ایران در بازارهای صادراتی تلاش هر روزه ما در آرنیکا مورالیا  است.